1. انجمن سایت تاپ دانلودها برای کاربران عزیز افتتاح شد
 2. انجمن گفتگوی تاپ دانلودها مدیران فعال در موضوعات مختلف میپذیرد ، به تاپیک سر بزنید !

انواع سئو

شروع موضوع توسط azade1992 ‏5 مارس 2017 در انجمن کسب درآمد اینترنتی

 1. azade1992

  azade1992 تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏5 مارس 2017
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  سیستم عامل:
  پلتفرم بازی:
  PC
  انواع سئو سایت از نظر ویژگی و عملکرد متفاوت می باشند و گوگل نوع خاصی را به عنوان سئو سایت استاندارد می شناسد. با ما باشید تا شما را با انواع سئو و بهینه سازی آشنا کنیم.

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید

  کلاه سفید یا white hat seo و سئو سایت کلاه سیاه black hat seo دو نوع اصلی بهینه سازی موتور جستجو است. روش اول به عنوان روش استاندارد گوگل شناخته می شود. توضیحات بیشتر این دو نوع سئو را در زیر بخوانید.

  سئو سایت کلاه سفید
  سئو سایت کلاه سفید روش تایید شده گوگل است. تمام وانین و اصول اگوریتم های سئو در white hat seo رعیات شده و مورد توجه قرارمی گیرد. به طور کلی سئو سایت کلاه سفید به پیاده سازی اصولی و کاربر پسندانه سایت اطلاق می شود که طی مراحل مختلف پیاده سازی می شود. شما می توانید از منوی آموزش سئو همه اصول آن را فرا بگیرید.

  سئو سایت کلاه سفید داخلی on-page
  سئو سایت کلاه سفید مراحل مختلفی دارد. از تعیین دامنه سایت گرفته تا پیاده سازی سایت شامل این مرحله می باشد. اولین کار برای شروع این پروسه، انتخاب دامنه و هاست مناسب است. پس از ن طراحی استاندارد گرافیکی و توجه به قوانین گوگل در برنامه نویسی سایت است. برای پیاده سازی بهتر اصول سئو سایت کلاه سفید می توانید

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید

  را مرور کنید. همه پارامترهایی که بر بهینه سازی وبسایت در موتور جستجو تاثیر مستقیم می گذارند توسط فرد برنامه نویس قابل پیاده سازی و ویرایش است. این پارامترها تحت عنوان سئو سایت داخلی نامگذاری می شود.

  سئو سایت کلاه سفید خارجی off-site
  سئو سایت کلاه سفید خارجی off-site مجموعه از فعالیت ها در خارج است وبسایت است که موجب افزایش اعتبار سایت نزد گوگل می شود. سئو سایت خارجی دومین مرحله از کار است که پس از پیاده سازی برنامه نوسی استاندارد باید انجام شود. فعالیت در شبکه های اجتماعی و ساختن بک لینک های استاندارد در این مرحله قرار دارد. تعداد بک لینک ها و میزان اعتبار سایت های لینک دهنده فاکتور مهمی می باشد و تاثیر مستقیم روی رنکینگ سایت در گوگل دارد. سئو سایت کلاه سفید خارجی off-site می تواند با

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید

  نیز انجام شود.

  سئو سایت کلاه سیاه
  سئو سایت کلاه سیاه روشی فیک و غیر قانونی از نظر گوگل است. افرادی که ادعای سئو حرفه ای می کنند اما از روش ههای غیر اصولی و کلاه سیاه black-hat استففاده می کنند، به سایت صدمه وارد می کنند. وبسایتی که از این طریق سئو شود، سیع به رتبه های بالای گوگل می رسد اما عمر چندانی در آن جایگاه نخواد داشت و پس از مدتی کلا از نتایج گوگل حذف خواهد شد. بنا بر این بسیار ضروری است که بهینه سازی موتور ججستجو به روش اصولی انجام شود.
  انواع سئو سایت به طور کلی مورد بحث قرار گرفت. با این حال اگر بخواهیم بررسی جامع تری داشته باشیم می توانیم به سئو سایت ویدیویی، سئو سایت خبری، سئوی محلی یا لوکال سئو (Local SEOO)، سئو سایت کشورهای خارجی، سئو سایت های فروشگاهی و غیره اشاره کرد.
   
 2. sajjad63

  sajjad63 تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏7 مارس 2017
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  سیستم عامل:
  پلتفرم بازی:
  PC
  ممنونم مطلب خوبی بود

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید