1. انجمن سایت تاپ دانلودها برای کاربران عزیز افتتاح شد
  2. انجمن گفتگوی تاپ دانلودها مدیران فعال در موضوعات مختلف میپذیرد ، به تاپیک سر بزنید !

تبلیغ زیاد

شروع موضوع توسط hossein_ht ‏14 ژانویه 2016 در انجمن مباحث و مشکلات

1. hossein_ht

hossein_ht عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Ps4
    سلام سایت های زیادی هست که وقتی من واردشون میشم و روی یکی از لینک هاشون کلیک میکنم , سایت linkbucks میاد ک حداقل پنج ثانیه علاف میشم یا تبلیغ نمیره اصلا. گاهی اوغات هم ارور bad request یا ارور های دیگه میده . خیلی سایت ها اینجورین و دیگه واقعا کلافه شدم . میخواستم بدونم مشکل از سیستمه منه یا سایت داره واسشون تبلیغ میکنه و راه حل چیه؟
    از نرم افزار های ضد تبلیغ هم استفاده کردم و تاثیری نداشت (دیگه کلا همونجا هم باز نمی شد ک ب پیج اصلی برسم). ممنون میشم کمکم کنید واقعا خیلی اذیتم میکنه.

alireza و opsoft از این پست تشکر کرده اند.
  2. IronHost

IronHost مدیر کل عضو کادر مدیریت مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox 360, Mobile
    تبلیغات به این شکل در سایت ها هست ولی به نظر من شما نرم افزار و یا یک بدافزار روی سیسمتون نصب هست که باعث این کار میشه و باید سیسنم خودتون رو بررسی کنید

lastwall، hossein_ht و opsoft از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. opsoft

opsoft تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    PC

لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید

سلام سایت های زیادی هست که وقتی من واردشون میشم و روی یکی از لینک هاشون کلیک میکنم , سایت linkbucks میاد ک حداقل پنج ثانیه علاف میشم یا تبلیغ نمیره اصلا. گاهی اوغات هم ارور bad request یا ارور های دیگه میده . خیلی سایت ها اینجورین و دیگه واقعا کلافه شدم . میخواستم بدونم مشکل از سیستمه منه یا سایت داره واسشون تبلیغ میکنه و راه حل چیه؟
    از نرم افزار های ضد تبلیغ هم استفاده کردم و تاثیری نداشت (دیگه کلا همونجا هم باز نمی شد ک ب پیج اصلی برسم). ممنون میشم کمکم کنید واقعا خیلی اذیتم میکنه.
    کلیک کنید تا باز شود...
    شما برای اینکه متوجه بشید که تبلبغ برای سایت هاست یا نه ، سایت های بزرگ خارجی مثل اپل ماکروسافت و....رو برید بعد روی لینک های مختلف بزنید اگر تب اضافه غیر از این لینک باز شد بد افزار نصب شده روی سیستم. تو قسمت uninstal برنامه ها تو کنترل پنل چیز های مشکوک به در نخور را پاک کنید.
    یه احتمال اینکه ویروس تروجان اومده باشه هم هست با آنتی ویروس هم کل سیستم رو اسکن کنید.

hossein_ht از این پست تشکر کرده است.
  • Navid0077s

Navid0077s مدیر بخش گیم عضو کادر مدیریت Gamer

امتیاز دستاورد:
    3
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox 360, Xbox one, Ps3, Ps4, Steam Machine
    سلام داداش کارهایی که دوستان فرمودند رو انجام بدید

علاوه بر اون بهتره یک نرم افزار Ads blocker نصب بفرمایید که از باز شدن صفحات تبلیغ اضافه جلوگیری می کنه

و افزونه های اون هم برای فایرفاکس و برای کروم و اینترنت اکسپلورر موجود هست
    موفق و مؤید باشید

• Trodden_Spade

Trodden_Spade عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    13
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    PC
    سلام
    سیستمم بدون اجازه و خودبه خود برای خودش نرم افزار نصب میکنه لطفا کمک کنید
    یا همش میگه این نرم افزارو نصب کن :mad1:

SMT از این پست تشکر کرده است.
  • hossein_ht

hossein_ht عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Ps4
    یک آنتی ویروس نصب کنید و کل سیستم خودتون رو اسکن کنید.

Trodden_Spade از این پست تشکر کرده است.
  • Navid0077s

Navid0077s مدیر بخش گیم عضو کادر مدیریت Gamer

امتیاز دستاورد:
    3
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox 360, Xbox one, Ps3, Ps4, Steam Machine

سلام
    سیستمم بدون اجازه و خودبه خود برای خودش نرم افزار نصب میکنه لطفا کمک کنید
    یا همش میگه این نرم افزارو نصب کن :mad1:
    کلیک کنید تا باز شود...
    بله همینطور که حسین آقا فرمودند می تونید از آنتی ویروس استفاده کنید .

می تونید از طریق فایروال هم این مشکل رو حل کنید .

البته به نظرم اگر که از اینترنت استفاده می کنید از Anti Spy استفاده کنید بهتر هستش .
    موفق و پیروز باشید

Trodden_Spade از این پست تشکر کرده است.
  • alireza

alireza مدیر شبکه و وب عضو کادر مدیریت مدیر شبکه و وب

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox one, Ps4

کلیک کنید تا باز شود...
    با سلام
    دوست عزیز شما حتما فایل های نصبی چرتی که همراه بعضی دانلود ها هست را نصب کردید به این مدل چیز هاMalware میگن که خیلی آزار دهندهستن با نصب Malwarebytes Anti-Malware این نرم افزار یا نظیر این که در سایت های دانلود نرم افزار هست می تونید مشکل خودتون رو حل کنید آنی ویروس ها روی این بد افزار ها زیاد کار نمی کنند در ضمن حتما با یکی از ضد بد افزار ها مثل یکی که بالا اشاره کردم اقدام به پاک کردنش کنید چون این بد افزار ها همیشه اول در ریجستری شما جا خوش می کنند با تشکر
    در آخرم اضافه کنم سیستم عامل های مثل mac و linux خیلی تو این زمینه ها ایمن هستن این مشکلات بیشتر در کاربران windows هست.

Rose، SMT و hossein_ht از این ارسال تشکر کرده اند.
  • hossein_ht

hossein_ht عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Ps4

با سلام
    دوست عزیز شما حتما فایل های نصبی چرتی که همراه بعضی دانلود ها هست را نصب کردید به این مدل چیز هاMalware میگن که خیلی آزار دهندهستن با نصب Malwarebytes Anti-Malware این نرم افزار یا نظیر این که در سایت های دانلود نرم افزار هست می تونید مشکل خودتون رو حل کنید آنی ویروس ها روی این بد افزار ها زیاد کار نمی کنند در ضمن حتما با یکی از ضد بد افزار ها مثل یکی که بالا اشاره کردم اقدام به پاک کردنش کنید چون این بد افزار ها همیشه اول در ریجستری شما جا خوش می کنند با تشکر
    در آخرم اضافه کنم سیستم عامل های مثل mac و linux خیلی تو این زمینه ها ایمن هستن این مشکلات بیشتر در کاربران windows هست.
    کلیک کنید تا باز شود...
    خیلی ممنون . تست میکنم :smile:

alireza از این پست تشکر کرده است.
  • Trodden_Spade

Trodden_Spade عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    13
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    PC
    سلام نرم افزار yac رو هم امتحان کنید خیلی خوبه تنها مشکلش اینه کرک نداره

alireza، hossein_ht و SMT از این ارسال تشکر کرده اند.
  • hossein_ht

hossein_ht عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Ps4

با سلام
    کلیک کنید تا باز شود...
    دمت گرم کار کرد سیستممو دگر گون کردی 125 تا از این چیزا پیدا کرد.

alireza از این پست تشکر کرده است.
  • alireza

alireza مدیر شبکه و وب عضو کادر مدیریت مدیر شبکه و وب

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox one, Ps4

دمت گرم کار کرد سیستممو دگر گون کردی 125 تا از این چیزا پیدا کرد.
    کلیک کنید تا باز شود...
    خواهش می کنم سیع کن از الان هم از ads blocker که افزونه firefox chrome va ie هست استفاده کنی معمولا این بد افزار ها از همه لینک های زیادی که باز میشن نصب میشن یا بعضی آپلود سنتر ها با ads blocker در امان تری شب خوبی داشته باشی!