1. انجمن سایت تاپ دانلودها برای کاربران عزیز افتتاح شد
  2. انجمن گفتگوی تاپ دانلودها مدیران فعال در موضوعات مختلف میپذیرد ، به تاپیک سر بزنید !

راهنمای نصب MOD های بازی GTA V

شروع موضوع توسط TrueIllusion ‏23 ژانویه 2016 در انجمن نقد و بررسی و اخبار بازی های رایانه ای

1. TrueIllusion

TrueIllusion تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    PC

لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید

با سلام
    در این مطلب قصد دارم آموزش نصب مود های بازی GTA V رو که خیلی هم آسونه براتون توضیح بدیم . امیدوارم لذت ببرید .

1. ابتدا فایل های مد های (MOD ) بازی رو دانلود می کنید ؛ که به راحتی هم می توانید از سایت های مختلف گیر بیاورید که یکی از مد هایی که خودم خیلی دوست دارم مد های پلیس و پمپ بنزین هست که می تونید از لینک زیر دانلود کنید .

2. فایل های فشرده رو از حالت فشرده خارج کنید .

3.محتویان فایل فشرده (فایل های مود) رو در مسیر اصلی بازی کپی کنید و بازی رو اجرا کنید.

مسیر اصلی بازی می تونه به این شکل باشه:

C:\Program FIles\GTA V

دقت کنید مسیر اصلی بازی جایی است که فایل های زیر اونجا باشند:

bink2w64.dll و GTAV.exe

amir.redwolf از این پست تشکر کرده است.
  2. amir.redwolf

amir.redwolf تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    سیستم عامل:
    , ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox 360, Ps4

با سلام
    در این مطلب قصد دارم آموزش نصب مود های بازی GTA V رو که خیلی هم آسونه براتون توضیح بدیم . امیدوارم لذت ببرید .

1. ابتدا فایل های مد های (MOD ) بازی رو دانلود می کنید ؛ که به راحتی هم می توانید از سایت های مختلف گیر بیاورید که یکی از مد هایی که خودم خیلی دوست دارم مد های پلیس و پمپ بنزین هست که می تونید از لینک زیر دانلود کنید .

2. فایل های فشرده رو از حالت فشرده خارج کنید .

3.محتویان فایل فشرده (فایل های مود) رو در مسیر اصلی بازی کپی کنید و بازی رو اجرا کنید.

مسیر اصلی بازی می تونه به این شکل باشه:

C:\Program FIles\GTA V

دقت کنید مسیر اصلی بازی جایی است که فایل های زیر اونجا باشند:

bink2w64.dll و GTAV.exe
    کلیک کنید تا باز شود...
    متاسفانه هیچ وقت نتونستم رو پی سی بازیای سنگین رو اجرا کنم شاید روزی 100 بار به خودم میگم چرا این همه هزینه ی پلی 4 کردم اصلا ارزش نداره :((:((

• TrueIllusion

TrueIllusion تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    PC

متاسفانه هیچ وقت نتونستم رو پی سی بازیای سنگین رو اجرا کنم شاید روزی 100 بار به خودم میگم چرا این همه هزینه ی پلی 4 کردم اصلا ارزش نداره :((:((
    کلیک کنید تا باز شود...
    pc منم زیاد قوی نیست ( نفتی یه ) ولی این مود ها رو خونه دوستان بازی کردم دیدم قشنگه . گفتم همه رو در جریان بزارم . البته بازی های قشنگ و غیر سنگین هم برای pc هست مثل Dota 2 , smite , unturned, doubel action و ... که حجم زیادی هم نمیخان و خیلی هم خوبن ;)

• OMID_1372

OMID_1372 تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    PC
    با سلام من این مد ها نصب می کنم اجرا نمیشه