1. انجمن سایت تاپ دانلودها برای کاربران عزیز افتتاح شد
 2. انجمن گفتگوی تاپ دانلودها مدیران فعال در موضوعات مختلف میپذیرد ، به تاپیک سر بزنید !

پشتیبانی سایت

شروع موضوع توسط shahriar123 ‏15 آگوست 2017 در انجمن اخبار IT و حوزه اینترنت و شبکه

 1. shahriar123

  shahriar123 تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2017
  ارسال ها:
  4
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  سیستم عامل:
  پلتفرم بازی:
  Xbox 360
  افزونه های فارسی وردپرس

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید


  افزونه های فارسی وردپرس : پلاگین یا افزونه های وردپرس ، نرم افزار کوچکی است که میتوان گفت آنها مکملی برای برنامه اصلی هستند . یعنی افزونه میتواند به برنامه اصلی امکانات جانبی را بیافزاید.

  افزونه های فارسی وردپرس : در واقع افزونه ها در سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، باعث افزایش کارایی وردپرس میشود. به وسیله افزونه ها میتوان ویژگی های یک وب سایت را افزایش داد و به عبارت دیگر میتوان وب سایت را گسترش داد.

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید  به علت وجود افزونه های فراوان ، وردپرس از محبوبیت خاصی برخوردار است. اما نباید در نصب آن افراط کنید. زیرا ممکن است نصب بیش از حد افزونه سرعت سایت شما را کم کند پس در نتیجه از افزونه هایی استفاده کنید که کاربرد آن برای شما زیاد است و مابقی را حذف کنید تا سرعت ساعت شما کم نشود.

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید  ویژگی دیگری که افزونه داراست این است که حذف و نصب آن در وردپرس به سادگی و تنها با یک کلیک امکان پذیر است.

  اگر با وردپرس کار کرده اید حتما قسمتی به عنوان افزونه را دیده اید که از این قسمت به راحتی میتوان افزونه مورد نظر را یافت.

  افزونه ها در وردپرس با استفاده از امکانات هسته وردپرس قابل توسعه هستند. شما با استفاده از افزونه میتوانید بدون آگاهی در مورد کدنویسی، یک افزونه بنویسید و در سایت از آن استفاده کنید یا در صورت تمایل آن را انتشار دهید تا سایر کاربران وردپرس از آن استفاده کنند .

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید  اکثر افزونه ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرند و بعضی نیز باید خریداری شوند.

  نصب افزونه های وردپرس
  در هنگام نصب افزونه سایت به چند نکته توجه کنید:

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید  بعضی از افزونه ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برخی دیگر نیز کیفیت چندانی ندارند.

  زمان آخرین به روز رسانی افزونه را یادداشت نمایید .

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید  به این نکته توجه کنید که آیا افزونه با آخرین نسخه موجود در وردپرس سازگاری دارد.

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید  و در نهایت امتیازی که سایر کاربران به آن داده اند را بررسی کنید.

  لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید