1. انجمن سایت تاپ دانلودها برای کاربران عزیز افتتاح شد
  2. انجمن گفتگوی تاپ دانلودها مدیران فعال در موضوعات مختلف میپذیرد ، به تاپیک سر بزنید !

Team speak

شروع موضوع توسط HuNTeR ‏16 نوامبر 2015 در انجمن روابط عمومی

1. HuNTeR

HuNTeR مدیر بخش گیم عضو کادر مدیریت Gamer

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC
    سلام.برنامه تیم اسپیک که فکر میکنم بیشتر گیمر های سبک انلاین این برنامه رو تجربه کردن اشنایی دارن من در این پست میخوام که برای سایت که در جهت(رفع مشکلات در گیم ها.ارور های گیم ها.نظر دادن) و هماهنگی برای انجام کار های مشترک از مدیر درخواست کنم که این برنامه رو برای

سایت راه اندازی کنه و این تنها یک نظریه شخصی هست و هدف بهبود سایت و داشتن ارتباط بهتر میان کاربران میباشد. و من خودم نیز در ایجاد این برنامه برای سایت کمک خواهم کرد.و اگر این طرح راه اندازی شد این برنامه در قسمت برنامه ها در صفحه اصلی قرار خواهد گرفت.با تشکر

خصوصیات کلیدی TeamSpeak :

• دفترچه مخاطبین برای دسترسی سریع تر و بهتر به دوستان و کاربران
    • ساخت کانال ها یا اتاق های گفتگوی چندگانه
    • ساخت کانال های زیرشاخه ی گفتگو برای هر اتاق
    • قابلیت پاسخگویی در شرایط سخت و هنگام شلوغی سرور
    • دارای قابلیت Whisper برای گفتگو بصورت خصوصی و محرمانه در اتاق های جداگانه
      و......

آخرین ویرایش: ‏6 ژوئن 2016
    lastwall، Sinaliked و arshia7n از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. arshia7n

arshia7n گرافیست عضو کادر مدیریت گرافیست مدیر شبکه و وب

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Xbox 360

لینک ها فقط برای اعضا در دسترس هستند برای دیدن محتوا ثبت نام کنید یا وارد شوید

سلام.برنامه تیم اسپیک که فکر میکنم بیشتر گیمر های سبک انلاین این برنامه رو تجربه کردن اشنایی دارن
    من در این پست میخوام که برای سایت که در جهت(رفع مشکلات در گیم ها.ارور های گیم ها.نظر دادن)
    و هماهنگی برای انجام کار های مشترک از مدیر درخواست کنم که این برنامه رو برای سایت راه اندازی کنه
    واین تنها یک نظریه شخصی هست و هدف بهبود سایت و داشتن ارتباط بهتر میان کاربران میباشد.
    کلیک کنید تا باز شود...
    نظر خوبیه ولی این نرم افزار بیشتر برای گیمر ها کاربرد داره تا برای یک سایت دانلود ; راه ارتباطی خوبی هست اما بهتر هم وجود دارد ، از یاهو گرفته تا فیسبوک و تلگرام

lastwall و HuNTeR از این پست تشکر کرده اند.
  • HuNTeR

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC

نظر خوبیه ولی این نرم افزار بیشتر برای گیمر ها کاربرد داره تا برای یک سایت دانلود ; راه ارتباطی خوبی هست اما بهتر هم وجود دارد ، از یاهو گرفته تا فیسبوک و تلگرام
    کلیک کنید تا باز شود...
    با تشکر از نظر شما.حرف شما درست ولی یاهو دیگه کسی استفاده نمیکنه و نمیشه با voice صحبت کرد و باید چت کرد و هزار دردسر.فیسبوک هم که فیلترینگش اذیت خواهد کرد و بازم نمیشه voice داد.تلگرام گزینه خوبیه ولی برای
    این که روی سیستم استفاده بشه باید برنامه blue stack استفاده بشه که اونم مشکلات خودشو داده و در غیر این صورت فرد باید یه گوشی همراه داشته باشه (android_ios و .....) من تمام این ها رو در نظر گرفتم و این نظریه رو دادم
    در هر صورت مدیر تصمیم گیرنده خواهد بود.هدف از این برنامه اینه که افراد بتوانند به سرعت و واضح مشکلات خودشونو بیان کنند که با voice اسان تر است تا chat. در اخر ممنون از نقد شما.موفق باشید

lastwall از این پست تشکر کرده است.
  • arshia7n

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Xbox 360
    بیشتر سایت های بزرگ دانلود برای ارتباط بیشتر و بسیار بهتر با کاربر ها از انجمن و مدیران انجمن کمک میگیرند و گاهی اوقات هم ایمیل خیلی کم میتواند پاسخ گو باشد چون بسیار وقت گیر هست ، بهترین راه میتونه این باشه که ، مدیر یک سایت بیاد یک انجمن بسازه و مدیرانی رو برای بخش های مختلف قرار بده تا کاربران فیدبک هارو به مدیران ارسال کنند .
    یک کار عقب افتاده داره این سایت که هنوز مدیر سایت یک تاپیک کلی در بخش

نزده ، اگر کاربر ها در این بخش بیایند هر یک ، تاپیک ایجاد کنند ، هم هاست سنگین میشه به مقدار خیلی کم و هم وقت مدیر برای خواندن گرفته میشه.
    البته باز این حرف های من یک پیشنهاد و انتقاد بود ، ممکن است بازخورد های متفاوتی وجود داشته باشد

• HuNTeR

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC

بیشتر سایت های بزرگ دانلود برای ارتباط بیشتر و بسیار بهتر با کاربر ها از انجمن و مدیران انجمن کمک میگیرند و گاهی اوقات هم ایمیل خیلی کم میتواند پاسخ گو باشد چون بسیار وقت گیر هست ، بهترین راه میتونه این باشه که ، مدیر یک سایت بیاد یک انجمن بسازه و مدیرانی رو برای بخش های مختلف قرار بده تا کاربران فیدبک هارو به مدیران ارسال کنند .
    یک کار عقب افتاده داره این سایت که هنوز مدیر سایت یک تاپیک کلی در بخش

نزده ، اگر کاربر ها در این بخش بیایند هر یک ، تاپیک ایجاد کنند ، هم هاست سنگین میشه به مقدار خیلی کم و هم وقت مدیر برای خواندن گرفته میشه.
    البته باز این حرف های من یک پیشنهاد و انتقاد بود ، ممکن است بازخورد های متفاوتی وجود داشته باشد
    کلیک کنید تا باز شود...
    این سایت به تازگی دارای انجمن شده و نیازمنده این جور انتقاد و نظریه هاست تا عیب هاش از بین بره و ممنون از نظر شما.قطعا مدیر نظارت خواهد کرد

lastwall و arshia7n از این پست تشکر کرده اند.
  • arshia7n

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Xbox 360

با تشکر از نظر شما.حرف شما درست ولی یاهو دیگه کسی استفاده نمیکنه و نمیشه با voice صحبت کرد و باید چت کرد و هزار دردسر.فیسبوک هم که فیلترینگش اذیت خواهد کرد و بازم نمیشه voice داد.تلگرام گزینه خوبیه ولی برای
    این که روی سیستم استفاده بشه باید برنامه blue stack استفاده بشه که اونم مشکلات خودشو داده و در غیر این صورت فرد باید یه گوشی همراه داشته باشه (android_ios و .....) من تمام این ها رو در نظر گرفتم و این نظریه رو دادم
    در هر صورت مدیر تصمیم گیرنده خواهد بود.هدف از این برنامه اینه که افراد بتوانند به سرعت و واضح مشکلات خودشونو بیان کنند که با voice اسان تر است تا chat. در اخر ممنون از نقد شما.موفق باشید
    کلیک کنید تا باز شود...
    نرم افزار تلگرام بر روی ویندوز با فرمت exe وجود دارد ، میتونید با یک جستجو بسیار کوتاه ، و دانلود از تلگرام بر روی ویندوز استفاده کنید.
    voice خیلی جاها کاربرد بدی هم داره ، مثلا :
    دعواهای مختلف در تیم اسپیک .
    همیشه مدیران حضور ندارند .
    مدیر نمیتواند همزمان با چند نفر صحبت کند .
    حملات ddos که گفتن نداره .
    شما خودتان اگر یک کاربر ساده بودید میامدید یک نرم افزار دانلود کنید و برید یک گزارشی رو به مدیر بدید ؟ که چی بشه ؟
    مدیر باید خواهش کنه از کاربر ها تا نقد کنند

اینجوری که شما میگید باید کاربرها حتما نرم افزار رو دانلود کنند و نقد کنند از سایت ، برای هیچ چی؟ :)

• HuNTeR

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC

نرم افزار تلگرام بر روی ویندوز با فرمت exe وجود دارد ، میتونید با یک جستجو بسیار کوتاه ، و دانلود از تلگرام بر روی ویندوز استفاده کنید.
    voice خیلی جاها کاربرد بدی هم داره ، مثلا :
    دعواهای مختلف در تیم اسپیک .
    همیشه مدیران حضور ندارند .
    مدیر نمیتواند همزمان با چند نفر صحبت کند .
    حملات ddos که گفتن نداره .
    شما خودتان اگر یک کاربر ساده بودید میامدید یک نرم افزار دانلود کنید و برید یک گزارشی رو به مدیر بدید ؟ که چی بشه ؟
    مدیر باید خواهش کنه از کاربر ها تا نقد کنند

اینجوری که شما میگید باید کاربرها حتما نرم افزار رو دانلود کنند و نقد کنند از سایت ، برای هیچ چی؟ :)
    کلیک کنید تا باز شود...
    با تشکر از نقد شما.خب شما میگویید که دعوا ها در تیم اسپیک که این علت های زیادی داره دعوا در همه جا صورت میگیره حتی تو نگاه کردن:smile:(مخصوصا بین ما ایرانی ها ) همیشه مدیر حضور نداره ولی میتونه معاون در انجا داشته باشه.
    مدیر میتونه همزمان با 100 نفر در اونجا حرف بزنه میتونه چتاشونو ببنده کیک کنه صداشونو میوت کنهو....... میتونه اتاق خصوصی داشته باشه با فردی که با مدیر کار خصوصی داره و میتونه از این که کسی به اون
    اتاق بیاد جلوگیری کنه و پسورد بده در هر حالت این امکانات در تلگرام وجود نداره و همیشه یک موضوع رو از تمامی جوانب مورد برسی قرار بدین نه فقط خودتان.در اخر ممنون از نظرتون.موفق باشید

lastwall و arshia7n از این پست تشکر کرده اند.
  • arshia7n

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Xbox 360

با تشکر از نقد شما.خب شما میگویید که دعوا ها در تیم اسپیک که این علت های زیادی داره دعوا در همه جا صورت میگیره حتی تو نگاه کردن:smile:(مخصوصا بین ما ایرانی ها ) همیشه مدیر حضور نداره ولی میتونه معاون در انجا داشته باشه.
    مدیر میتونه همزمان با 100 نفر در اونجا حرف بزنه میتونه چتاشونو ببنده کیک کنه صداشونو میوت کنهو....... میتونه اتاق خصوصی داشته باشه با فردی که با مدیر کار خصوصی داره و میتونه از این که کسی به اون
    اتاق بیاد جلوگیری کنه و پسورد بده در هر حالت این امکانات در تلگرام وجود نداره و همیشه یک موضوع رو از تمامی جوانب مورد برسی قرار بدین نه فقط خودتان.در اخر ممنون از نظرتون.موفق باشید
    کلیک کنید تا باز شود...
    کاملا صحیح
    یک سوال بنده رو پاسخ ندادید.
    اگر شما یک کاربر عادی بودید ، و وارد سایتی میشدید که شیوه ارتباطی اون با مدیران و فقط برای نقد کردن سایت ، تیم اسپیک قرار داشت ، حاضر بودید دانلود کنید در قبال هیج؟

• HuNTeR

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC

کاملا صحیح
    یک سوال بنده رو پاسخ ندادید.
    اگر شما یک کاربر عادی بودید ، و وارد سایتی میشدید که شیوه ارتباطی اون با مدیران و فقط برای نقد کردن سایت ، تیم اسپیک قرار داشت ، حاضر بودید دانلود کنید در قبال هیج؟
    کلیک کنید تا باز شود...
    خب در پاسخ بگم که در سایت های دیگر راه های ارتباطی با مدیران بسیار سخت میباشد و وقتی شما گفتید یک قسمت در قالب نظرات و پیشنهاد ایجاد کنند من هم با حرف شما موافق بودم و اگر در اول ببینید
    من هدف از ایجاد تیم اسپیک ایجاد ارتباط بهتر و رفع اشکالات در بازی ها و صرفا جهت رفع اشکالاتی هست که نمیتوان با چت کردن منتقل کرد و هیچ نفع شخصی نداشت همانند الان که ما به سختی منظور هم رو میفهمیم و نمیتوانیم پاسخ قانع کننده ای به هم بدهیم و این اشکال از ما نیست چون بعضی مشکلات رو نمیشه با چت کردن رفع کرد.ممنون از نقدتون.موفق باشید

arshia7n از این پست تشکر کرده است.
  • arshia7n

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Xbox 360

خب در پاسخ بگم که در سایت های دیگر راه های ارتباطی با مدیران بسیار سخت میباشد و وقتی شما گفتید یک قسمت در قالب نظرات و پیشنهاد ایجاد کنند من هم با حرف شما موافق بودم و اگر در اول ببینید
    من هدف از ایجاد تیم اسپیک ایجاد ارتباط بهتر و رفع اشکالات در بازی ها و صرفا جهت رفع اشکالاتی هست که نمیتوان با چت کردن منتقل کرد و هیچ نفع شخصی نداشت همانند الان که ما به سختی منظور هم رو میفهمیم و نمیتوانیم پاسخ قانع کننده ای به هم بدهیم و این اشکال از ما نیست چون بعضی مشکلات رو نمیشه با چت کردن رفع کرد.ممنون از نقدتون.موفق باشید
    کلیک کنید تا باز شود...
    چطور نمیشود با چت منتقل کرد ؟
    پس این همه سایت دانلود چگونه اشکالات سایت خودشون رو رفع میکنند؟
    اگر در خصوص رفع مشکلات بازی ها باشد که باید ببینیم که مدیر سایت دانلود میخواهد یک ریشه در بازی ها داشته باشد یا خیر
    اگر در خصوص بازیهای آنلاین و رفع مشکلات بازیها باشد ، هیچ راهی بهتر از تیم اسپیک نیست ولی از نظر انتقادات و پیشنهادات سایت انجمن و ایمیل بهترین گزینه است

HuNTeR از این پست تشکر کرده است.
  • HuNTeR

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC

چطور نمیشود با چت منتقل کرد ؟
    پس این همه سایت دانلود چگونه اشکالات سایت خودشون رو رفع میکنند؟
    اگر در خصوص رفع مشکلات بازی ها باشد که باید ببینیم که مدیر سایت دانلود میخواهد یک ریشه در بازی ها داشته باشد یا خیر
    اگر در خصوص بازیهای آنلاین و رفع مشکلات بازیها باشد ، هیچ راهی بهتر از تیم اسپیک نیست ولی از نظر انتقادات و پیشنهادات سایت انجمن و ایمیل بهترین گزینه است
    کلیک کنید تا باز شود...
    بله دوست عزیز اگر اولین متن من رو در اولین پستم بخونید متوجه میشوید که قصد من رفع اشکالات در گیم ها است وگرنه شبکه های اجتماعیی وجود دارند و نیازی به تیم اسپیک نیست.
    ممنون از نظراتتون

arshia7n از این پست تشکر کرده است.
  • Sinaliked

Sinaliked عضو انجمن

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Mobile
    پیشنهاد جالبیه ولی به نظر من راه های بهتری هم وجود داره

که خیلی ساده تر هستند !

اگر هدف اینکار رفع مشکلات دوستان در بازی های آنلاین و غیر انلاین به صورت زنده(مثلا چت) و پاسخ سریع هست
    خب میشه همین امکان رو به فروم اضافه کرد بدون اینکه کسی از نرم افزار استفاده کنه

از جمله این امکانات میشه به چت نواری(به شرطی که جالب و ساده باشه!)
    چت روم و ... اشاره کرد که شخصا از چت روم اصلا خوشم نمیاد چون اونجا هرکسی حرف خودشو میزنه و یه جورایی شلوغ هستش اما فکر کنم گزینه چت نواری خیلی برای اینکار(همین پرسش و پاسخ سریع)مناسب باشه چون یه پنجره ی کوچک هستش که بازش میکنی و فرد مورد نظرتو انتخاب و شروع میکنی به گفت و گوی زنده و زمان و فضای خیلی کمتری هم نیاز داره .
    به هر حال اینم یه پیشنهاد بود که دوست داشتم بیانش کنم
    مرسی بابت تاپیک

HuNTeR و arshia7n از این پست تشکر کرده اند.
  • arshia7n

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    پلتفرم بازی:
    Xbox 360

که خیلی ساده تر هستند !

اگر هدف اینکار رفع مشکلات دوستان در بازی های آنلاین و غیر انلاین به صورت زنده(مثلا چت) و پاسخ سریع هست

چت روم و ... اشاره کرد که شخصا از چت روم اصلا خوشم نمیاد چون اونجا هرکسی حرف خودشو میزنه و یه جورایی شلوغ هستش اما فکر کنم گزینه چت نواری خیلی برای اینکار(همین پرسش و پاسخ سریع)مناسب باشه چون یه پنجره ی کوچک هستش که بازش میکنی و فرد مورد نظرتو انتخاب و شروع میکنی به گفت و گوی زنده و زمان و فضای خیلی کمتری هم نیاز داره .
    مرسی بابت تاپیک
    کلیک کنید تا باز شود...
    چت نواری نیاز به وقت گذاشتن خیلی زیادی داره ، چت روم هم باز مثل تیم اسپیک هستش از نظر دیگه هاست یا سرور بسیار قوی ای میخواد و سرعت لود سایت رو به شدت کاهش میده

باز بنده می گویم انجمن بهترین گزینه هستش چون برخی اوقات هم تبادل نظر و افزایش تجربه و یادگیری ترفند های جدید تر برای حل مشکلات میشه و هم نیاز به رسیدگی کمتر توسط مدیر داره

• HuNTeR

امتیاز دستاورد:
    18
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC

که خیلی ساده تر هستند !

مرسی بابت تاپیک
    کلیک کنید تا باز شود...
    حالا انشالاه ببینیم مدیر چی تصمیمی میگیره در اخر همه این نظرات و پیشنهاد ها برای بهتر شدن روند سایت هستش و بهتره گفته شه تا این که بعدا دچار مشکل بشیم.بازم ممنون از این که نظراتتونو میگین

lastwall، Sinaliked و arshia7n از این ارسال تشکر کرده اند.
  • lastwall

lastwall Another day has gone عضو کادر مدیریت مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    43
    سیستم عامل:
    ,
    پلتفرم بازی:
    PC, Xbox one
    سلام و عرض ادب
    ممنون بابت پیشنهاد های بسیار خوبتون
    در ابتدا باید در رابطه با موضوع اصلی تاپیک عرض کنم که یکی از اهداف ما برای راه اندازی همچین انجمنی ارتباط دو جانبه و ایجاد فضایی پویا در میان کاربران فعال وب بود ، همچنین با جمع کردن کاربران دور هم بتونیم کارهای مفید و خوبی رو انجام بدیم .
    برای راه اندازی تیم اسپیک ، مامبل ، تلگرام و .... بدون تردید حمایت ویژه ای از تاپ دانلودها صورت میگیرد تا بتونیم با تهیه سرورهای اختصاصی برای این کار بتونیم در رشته های مختلف گروه های مختلف رو داشته باشیم . به عنوان مثال یکی از اهداف خوده بنده که در حوزه گیم فعالیت میکنم راه اندازی بخش هایی برای پیگیری بازی های آنلاین و حتی تشکیل تیم های حرفه ای در این زمینه هاست که متاسفانه کمتر به آن ها توجه شده .

در مورد انجمن گفتگو هم باید عرض کنم هنوز یک روز نشده که انجمن رو راه اندازی کردیم و همین حضور شما دوستان عزیز بیان گر این امر هست که سایت و انجمن متعلق به خودتون هست و دقیقا برنامه ریزی ما بر این بود که طی همین یکی دوروز آینده مدیریت هر کدام از انجمن به عهده کاربران داده بشه و تقریبا انجمن رو دیگه بسپاریم به شما دوستان و کاربران دیگه
    سپاس از همه شما

arshia7n و HuNTeR از این پست تشکر کرده اند.